O firmie

Grupa TB – powstała jako firma rodzinna w 2001 roku rozpoczynając działalność w branży gastronomicznej. Po piętnastu latach działalności działamy na czterech płaszczyznach.

TB Bowling & Bilard Club - mini centra rozrywki rodzinnej catering

Twój Bufet – catering, obsługa gastronomiczna eventów, szkoleń, spotkań integracyjnych, pikników, plenerów  oraz spotkań okolicznościowych

TB Invest & Building – inwestycje na rynku nieruchomości, sprzedaż i wynajem mieszkań, budowa i sprzedaż domów ( osiedla budynków bliźniaczych i szeregowych)

TB Marine – czarter oraz wynajem  jachtów i łodzi motorowych, portal o tematyce turystyki motorowodnej.

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 2001r. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od dostarczania kanapek i sałatek do firm by przekształcić się w firmę cateringową. Od lata 2006 roku uruchomiliśmy kolejną gałąź naszej działalności TB B&BC otwierając pierwszą kręgielnię, mini centrum rozrywki-  Kręgielnia-Saska TB . Kolejne lata to prężny rozwój firmy, zwiększająca się ilość klientów korzystających z usług cateringowych jak również uruchamianie kolejnych lokali sieci TB B&BC. Rok 2014 to wejście na rynek nieruchomości i inwestycji budowlanych pod marką TB Invest & Building sprzedaż pierwszych domów szeregowych. W roku 2015 rozpoczęliśmy inwestycję w branży jachtowej w której prowadzimy działalność w zakresie czarteru łodzi motorowych natomiast w 2017 roku planujemy uruchomienia portalu dla osób zainteresowanych turystyką wodną- housboatingiem. 

 Najnowszą naszą inwestycją jest Kręgielnia Ochota TB B&BC w Warszawie przy ul. Księcia Trojdena 2C. W otwartym w dniu 4 marca 2017 r. lokalu znajdziecie Państwo, 6 torów do gry w kręgle, bar oraz strefę TV, w której możecie Państwo w miłej atmosferze obejrzeć wydarzenia sportowe w jakości HD. Lokal będzie czynny w tygodniu od godziny 14.00 ( grupy zorganizowane od 8.00 ) w soboty i  niedziele od godziny 12.00. Lokal będziemy zamykali po wyjściu ostatnich klientów jednak nie wcześniej niż o 22.00 w tygodniu i 24.00 w piątki i soboty. Przygotowaliśmy dla naszych klientów zniżki grupowe oraz studenckie jak również możliwość indywidualnego ustalania większych eventów.